Royal Rumble Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Royal Rumble Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR

3 posters
YazarMesaj
Batista
Üye
Üye
Batista

BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR Empty
MesajKonu: BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR   BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 10:36 pm

John cena bn seni arkadş olarak bnmsedim snle tag olalımmı ve seni ringe davet ediorum
John Cena
Administrator
Administrator
John Cena

MesajKonu: Geri: BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR   BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 9:25 am

John Cena Ringe gelir ve Batistaya karşı konuşmaya başlar "Seni Hayvan ben hayvanlarla arkadaş olmam" der bekler ve Batistanın karnına bir yumruk atar sonra Diving Leg Drop çakar ve yüz üstü çevirerek STFU Yapar.Gidip Sandalye alır ve Batistaya vurmaya başlar batistadan kan gelmeye başlar ve Batistayı kaldırır ve FU Yapar ve Mikrofonu alır ve Adiuded Justmen!!!!! diye bağırırrrr ve Odasına gider.
http://royalrumblerpg.yetkinforum.com
Kane
Üye
Üye
Kane

MesajKonu: Geri: BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR   BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 5:48 pm

Kane gelerek Batistayı kaldırır. " Cena bu artık fazla oldu seninle bir maç istiyorum der ve ringde bekler
Batista
Üye
Üye
Batista

MesajKonu: Geri: BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR   BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 6:37 pm

batista kaneden tskkür eder..cenaya söle der..cena sn bana hayvn diosunda sn bndende hayvnsın der ve ringden çıkar odasına çekilirr

BATİSTA CENAYI ÇAĞIRIYORR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Batista kofi kingstonu çağırıyorr
» Batista!!!!
» Big Show vs Batista
» >>> John Cena Batista Hakkında konuşuyor
» Batista randy ortondan heavyweigth karşılaşması istiyorr..